Ichidere clan

In jos

Ichidere clan

Mesaj  Blue ;x la data de Lun Sept 06, 2010 10:12 pm

Am decis(eu) ca nu mai pot avea grija de voi,m-am saturat,prea putina activitate.Asa ca voi lasa acest clan pe mana unui om,doar pentru ca munca noastra sa fie dusa mai departe!Cine crede ca rezista la muuuult stres si poate plati servaru 40 RON/7 E (Cosmote/Vodafone) pe luna,sa lase un reply,daca nu se gaseste 1 om pentru a deveni CLAN LIDER,imi pare foarte rau dar pana pe data de 28.09.2010 cand trebuie achitat servaru puteti sa raspundeti daca nu este nimeni interesat il voi inchide.
Ce iti ramane pe mana daca devi cl?: CLAN LIDER,FORUM,SERVAR.

SAU mai este alta varianta putem sa luam 1 admin pe un servar de war si sa jucam antrenamentele acolo.Iar echipa va fi aceeasi cu putini modificari.Va multumesc.Va salut!

_____________________________________s3x^Team_____________________________________

Blue ;x
CLAN LIDER
CLAN LIDER

Reputatie : 11
Data de inscriere : 21/03/2010
Localizare : Constanta

Vezi profilul utilizatorului http://cs-s3x.forumz.ro

Sus In jos

Re: Ichidere clan

Mesaj  2peu4iuly la data de Mier Sept 08, 2010 3:16 am

Trist, dar era de asteptat fiind faptul ca nici ce antrenamente nu am mai auzit nimic, de meciuri nici nu mai vorbesc, doar acele mix-uri intre noi si cativa mircari culesi de pe unde se apuca, Multam mane Blue, dar in special clanului am invatat cateva lucruri noi cu voi ce sper sa mi fie utile pe viitor
2peu4iuly
MEMBRU-CLAN
MEMBRU-CLAN

Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Varsta : 30
Localizare : botosani

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  joinTeD la data de Mier Sept 08, 2010 2:35 pm

erea de asteptat,mai ales ca acum sa deschis facifrag si lumea este mai mult preocupata de servr decat sa joace mixurii:|asta e...Gl in continuare.
joinTeD
tL
tL

Reputatie : 2
Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 27
Localizare : pitesti:X

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Blue ;x la data de Joi Sept 09, 2010 4:19 am

Clanul sa inchis!

_____________________________________s3x^Team_____________________________________

Blue ;x
CLAN LIDER
CLAN LIDER

Reputatie : 11
Data de inscriere : 21/03/2010
Localizare : Constanta

Vezi profilul utilizatorului http://cs-s3x.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos